Diario Vasco

Zurriola ikastola, en la tamborrada infantil

Zurriola ikastola, en la tamborrada infantil
  • La Tamborrada infantil de Zurriola Ikastola viste el uniforme de los «basques voluntaires» (1745)

BANDERADUNA

Gaizka Aranbarri Berasaluze

DANBOR NAGUSIA

Izar Moledo Etxebeste

KANTINERAK

Haizea Uriarte Orbea

Mireia Ena Burguera

Oihana Murguiondo Arzalluz

Alaitz Arriandiaga Rodríguez

Laia Arocena Zubeldia

Auria Zugasti Baquero

Amaia Goikoetxea Astiazaran

Sara Bastida Lure

GASTADOREAK

Markel Aguirre Cortes

Eñaut de Isusi Hernandez

Jon Legorburu Villegas

Julen Ochoa Arratibel

Oier Manzano Castillo

Julen Iriondo Arribas

Asier Fernandez Sayans

DANBORRAK

Beñat Gallego Ferradanes

Nahia Aristizabal Fabian

Ander Etxeberria Retegi

Lander De Navascues Ursua

Maddi Arribas Bahon

Ihalar Hernandez Ikazeta

Maider Etxabe Urkia

Maddi Ariztegi Antxordoki

Naia Ugarte Horna

Jon Trallero Segura

Aide Oyarzabal Mariscal

Xabier Duran Ayestaran

Haritz Goñi Campo

Oier Muñoa Garaigordobil

Andoni Irastorza Romay

Maddi Olaizola Arrillaga

Oier Balda Azuabarrena

Naroa Rodriguez Galisteo

Julen Criado Micheo

Naiara Gonzalez Aramburu

Naroa Fernandez Matey

Eneko Mariño Apezteguia

Naroa Conde Garoña

Markel Usabiaga Aguirre

Nahikari Miranda Blanco

Aimar Olarra Ayerdi

Inaxio Daza Pérez

Iker Gonzalez Aramburu

Iker Belio Urkola

Aimar Ayestaran Barrado

June Galan Estala

Leire Ikatzategi Eizaguirre

Joseba Antigüedad Torres

Jagoba De Albillos Eizaguirre

Martin Ormaetxea Sanchez

Haizea Gascue Burutaran

Irati Beobide Frías

Iker Trallero Segura

Erlaitz Astigarraga Andoaga

Unai Dorado Iturburu

Oier Villoslada Torregarai

Markel Malbadi Sagastume

Asier Azkuna Lertxundi

URKETARIAK

Ainhoa Abad Bascaran

Uxue Telleria Sola

Garazi Morales Kortajarena

Maren Del Campo Blanco

Lorea Quintano Gatón

Uxue Uriarte Orbea

Mireia Ochoa Arratibel

Eneida Larrañaga Juaristi

Lide Imaz Elizalde

Itsasne Torres Salaberria

Uxue Gonzalez Osa

Irati Elejalde Fernandez

Joane Roca Marrodan

BARRILAK

Iraia Troitiño Errazkin

Irati Rosado Arenosa

Lide Gonzalez Vidal

Urko Erauskin Rekalde

Beñat Esnaola Sorzabal

Intza Alejandro Sánchez

Xabier Aguirre Cortes

Laia Villarrubia Egaña

Nora Beristain Erzilbengoa

Urko Balerdi Mendizabal

Xabier Lizaldre Muguruza

Unai Aldareguia Ganzarain

Marco Olloquiegui Ugalde

Ilune Etxaniz Guerra

Julen Rodriguez Idiazabal

Iulen Garayalde De Juan

Oihan Begiristain Aranburu

Lander Olasagasti Guillen

Danel Trecet Kalparsoro

Hegoi Barriola Gabilondo

Iago Duro San Sebastian

Arkaitz Fernandez Fernandez

Martin Larrañaga Altzelai

Unai Matias Ayestaran

Jon Muguerza Martinez

Markel Illarregui Ijurra

Asier Aramburu Urcelay

Urko Murguiondo Arzalluz

Julen Zunzunegui Garmendia

Ainhoa Diaz Gurrea

Izaro Mendoza Eguiguren

Ander Aldareguia Ganzarain

Naroa Aramendi Fernandez

Jon Ander Sanchez Sertucha

Julen Delgado Bizkarguenaga

June Gorrotxategi Narvalaz

Inko Martinez Adarraga

Eneko Segura Cajigos

Iñigo Villar Alonso

Ander Alvarez Subiran

Aritz Auzmendi Leoz

Iñigo Zubillaga Garmendia

Xenki Maceira Etxebeste

Beñat Linabe Anduaga

Aitor Iturbe Carreño

Mikel Ezeiza Arrizabalaga

Danel Boyano Acero

Txomin Azpilicueta Callejo

Martin Bastida Lure